Hala na sprzedaż, 2230 m², Czempiń

hala • na sprzedaż • rynek wtórny • Czempiń

3 490 000  • 2230 
1 565 zł za m2

parter

 Kontakt

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży nieruchomości w skład których wchodzą budynki biurowo-magazynowo-produkcyjne na działce (gruntu) o powierzchni 1,35ha, położone w Borowie przy granicy z Czempiniem, ok. 30 km od Poznania.
~W skład ogrodzonego kompleksu budynków, z wjazdem przez bramę sterowaną pilotem o łącznej powierzchni 2.230 m2 wchodzą: hale produkcyjno-magazynowe, w tym z rampą za-/wyładowczą oraz przestrzeń biurowa, z rozbudowanym zapleczem socjalnym. W skład opisywanej nieruchomości wchodzą również utwardzone przestrzenie przeznaczone pod parking oraz powierzchnie manewrowe dla samochodów ciężarowych.
~Obiekty obecnie są w całości wynajęte. Istnieje możliwość wykorzystania nieruchomości w celu osiągania dochodów z najmu lub wykorzystania na realizację własnych celów biznesowych. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni zabudowy na przedmiotowej działce lub poprzez zakup sąsiedniej nieruchomości. Oferowana nieruchomość, jak i sąsiednia w studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego Gminy Czempiń przeznaczona jest pod działalność gospodarczą/usługi. Dojazd do firmy drogą asfaltową. Odległość do drogi ekspresowej S5 i dalej do autostrady A2 - tylko 22km, a dojazd do Poznania - ok. 30-40km, w zależności od wyboru drogi dojazdowej.
~Oferowana nieruchomość uzbrojona jest w media niezbędne do prowadzenia działalności produkcyjnej, składowo-magazynowej (surowce i materiały). Powierzchnia działka pozwala na składowanie surowców wymaganych do produkcji w razie potrzeby poza budynkami. Wielkość działki i usytuowanie budynków pozwala na swobodne parkowanie i manewrowanie samochodami ciężarowymi.
~Do działki doprowadzone są potrzebne media: prąd, woda i sieć kanalizacyjna. W drodze do nieruchomości jest sieć gazowa.
~Zainteresowanych poznaniem szczegółów oferty, w tym zapoznania się ze stanem prawnym, szczegółami dot. stanu technicznego zapraszam do kontaktu i na prezentację.
~Prowadzącym ofertę jest Radosław Radziwiłko - tel. 664 727 500, email:
~Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
  • powierzchnia: 2230 m2
  • piętro: parter
  • numer oferty: 558657
  • data dodania: 31 Październik 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 4 Listopad 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko

ul. Smoka Wawelskiego (Poznań-Grunwald) 2/HanRad N 60-195 Poznań

tel: +48 664 727 500

tel: +48 664 727 600